NOVINKY

Dovolujeme si Vám nabídnout akční slevy až 45% na okna, 10% na montáž a 10% na doplňky. Nově také nabízíme interiérové dveře již od 936 Kč.

 

Společnost

Historie společnosti

Firma vznikla v roce 1989 a začala se zabývat výrobou oken a dveří v prostorách staré stolárny dědečka v Křelově. V prvopočátku se výroba zaměřila na klasická zdvojená okna, ale s rokem 1994 přešla výroba do  provozovny v Horce nad Moravou a s ní i výroba  EURO oken Současná  výroba je založena na špičkové technologické úrovni. Veškeré obrábění je prováděno spirálovými hlavami na čtyřstranných frézách, nástroje jsou osazeny výměnnými plátky a proces je prováděn na přesných frézovacích strojích. Velká pozornost je kladena na povrchovou úpravu prováděnou v klimatizované jednotce, která zaručuje optimální zrání barvy. Detaily okna sledují novinky v tomto oboru a proto provedení oken je se zaoblenou okapnicí s doléháním těsnění na dřevo, sraženy jsou veškeré hrany, spodní díl má vybrání na okapnici a parapetní desku. Celoobvodové kování MACO Multitrend má 5- tiletou záruku a umožňuje prakticky jakékoliv funkce a možnosti otvírání oken. V současné době je hrubá roční produkce 2000-2500oken

Od roku  2008 se firma rozšířila  a postavila v Olomouci ul. Technologická novou halu,  kde na ploše 10000m2  vyrábí okna plastová  profilu Gealan  a Salamander. Doplňkově zajištuje i dodávky oken a dveří z hliníku. Profil PONZIO NT 50 a 52 .

Okna se dodávají prakticky do celé republiky, ale i do zahraničí.

 

Využijte možnosti nákupu oken a dveří přímo od výrobce bez zbytečných obchodních marží a provizí z prodeje.